Szádeczky Lajos, dr.: A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtár gyar... https://www.darabanth.com/de/491-Fernauktion/491.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000035/Szadeczky-Lajos-dr-A-Magyar-Kiralyi-Tudomany-Egyetemi-konyvtar-gyarapodasi-czimjegyzeke-XVIII~II3370086
3370086
21454
491
Beschreibung: Szádeczky Lajos, dr.: A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtár gyarapodási czÃmjegyzéke XVIII. 1893.- Budapesten, 1894. M. Kir. Egyetemi Ny. VII. 99 l. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben minimális kopással, intézményi bélyegzÅ‘vel
: tg