Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD

Beschreibung:

Kós Károly 2 műve: Budai Nagy Antal. Színjáték. Bukarest, [1958], Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó, 165+(2) p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2150 példányban. + Hármaskönyv. Szépírás, publicisztika, grafika. Balogh Edgár előszavával. Bukarest, 1969, Irodalmi Könyvkiadó, 597+(1) p.+ 2 t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg