Erich Kästner: A repülő osztály. Elbeszélés gyerekek számára. Ford.: Havas József. Walter Tier rajzaival. Bp., 1947, Dante, 141+3 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.