Ady Endre összegyűjtött novellái. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés + Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.