Sévres francia italos üveg pár, cca 20. sz. első fele, egyik dugó nélk... https://www.darabanth.com/de/490-Fernauktion/490.0/Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500007/Sevres-francia-italos-uveg-par-cca-20-sz-elso-fele-egyik-dugo-nelkul-jelzett-m-24-cm~II3307541
3307541
12012
490
Glass-objects
Beschreibung: Sévres francia italos üveg pár, cca 20. sz. első fele, egyik dugó nélkül, jelzett, m: 24 cm
: nagy_andras