Kancsó. Színezett üveg, cca 19. sz. vége, lekopott festéssel, kis sérü... https://www.darabanth.com/de/490-Fernauktion/490.0/Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500007/Kancso-Szinezett-uveg-cca-19-sz-vege-lekopott-festessel-kis-serulessel-m-12-cm~II3362892
3362892
11932
490
Glass-objects
Rufpreis:
2 400 HUF 6,50 EUR , 7,50 USD
Beschreibung: Kancsó. Színezett üveg, cca 19. sz. vége, lekopott festéssel, kis sérüléssel, m: 12 cm
: nagy_andras