Werbungen Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3341199
16847
490
Advertisement
Sztár üveglapra ragasztott reklám tábla, kopott, 29x29 cm
3346086
16848
490
Advertisement
Kb 350 db reklámos kártyanaptár ca 1970-1990, néhány duplummal.
3299541
16849
490
Advertisement
Michelin festett fém reklámtábla, kopással, 22,5x50 cm
3367324
16850
490
Advertisement
2 db gyógyszeres üveg, közte: "Kígyó" Gyógyszertár Budapest Ferencziek-tere 9." feliratú gyógyszeres üveg, dugó nélkül, 11,5 cm 3309482
16851
490
30000
Advertisement
Több mint 500 db vegyes italcímke, régi és modernebb, magyar és külföldi darabok, közte Gschwindt-féle Portoriko rum, Unicum Likőrgyár Cherry Brandy, Lánchíd Brandy, stb.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF