Werbungen Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3262228
16761
490
Advertisement
XX. század eleje St. Hubertus-Tafelwasser aus der Aphoteke in Gloggnitz, Gloggnitz, Anton Kiefer-ny., német nyelvű reklámlapok, 11x20 cm
3258610
16762
490
Advertisement
3122413
16763
490
Advertisement
1912 Gábor Ignácz Fiu-Internátusa, Bp., VI. ker, Munkácsy utcza 21 sz., reklám prospektus számos fotó illusztrációval, utolsó oldalon Tátralomnici vakáció hirdetéssel, in: Köztelek, XXII. évf. 27. sz., 1912.IV.8., 945-948. o., hajtva 3148891
16764
490
Advertisement
Vegyes italcímkék, rágógumi-címkék, reklámnyomtatványok, stb.
3195421
16765
490
500
Advertisement
Miskolc 1930 "Miskolczi Gőztéglagyár Részvénytársaság" fejléces levélboríték
3194045
16766
490
Advertisement
cca 1930 7 db reklámos levélboríték mind különféle
3293636
16767
490
Advertisement
Fiat modelleket bemutató képes prospektus, kisebb sérülésekkel, kihajtva: 62x42 cm
3348567
16768
490
Advertisement
ca 1930 Szigeti Nándor és Fia Valódi ezüst evőkészletek árjegyzék 8p. + 1931 Szigeti Nándor számla 3349788
16769
490
Advertisement
Nonino olasz likőrkatalógus, színes fotókkal illusztrálva, német nyelven, 36 p. + 2 db Thomas Sabo ékszerkatalógus
3349503
16770
490
Advertisement
Kínai lakk tárgyakat, bútorokat bemutató képes prospektus + Fegyvereket bemutató képes prospektus, kissé sérült
3365714
16771
490
Advertisement
Malév 6 darab nemez alátét, d: 9 cm
2638879
16772
490
900
Advertisement
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF