Werbungen

Zahl der Lose: 197

XX. század eleje St. Hubertus-Tafelwasser aus der Aphoteke in Gloggnitz, Gloggnitz, Anton Kiefer-ny., német nyelvű reklámlapok, 11x20 cm
16761.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 darab Ibusz tok
16762.

2 darab Ibusz tok

Rufpreis:
1 600 HUF

1912 Gábor Ignácz Fiu-Internátusa, Bp., VI. ker, Munkácsy utcza 21 sz., reklám prospektus számos fotó illusztrációval, utolsó oldalon Tátralomnici vakáció hirdetéssel, in: Köztelek, XXII. évf. 27. sz., 1912.IV.8., 945-948. o., hajtva
16763.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes italcímkék, rágógumi-címkék, reklámnyomtatványok, stb.
16764.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Miskolc 1930 "Miskolczi Gőztéglagyár Részvénytársaság" fejléces levélboríték
16765.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

cca 1930 7 db reklámos levélboríték mind különféle
16766.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fiat modelleket bemutató képes prospektus, kisebb sérülésekkel, kihajtva: 62x42 cm
16767.

Rufpreis:
1 400 HUF

ca 1930 Szigeti Nándor és Fia Valódi ezüst evőkészletek árjegyzék 8p. + 1931 Szigeti Nándor számla
16768.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nonino olasz likőrkatalógus, színes fotókkal illusztrálva, német nyelven, 36 p. + 2 db Thomas Sabo ékszerkatalógus
16769.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kínai lakk tárgyakat, bútorokat bemutató képes prospektus + Fegyvereket bemutató képes prospektus, kissé sérült
16770.

Rufpreis:
2 000 HUF

Malév 6 darab nemez alátét, d: 9 cm
16771.

Rufpreis:
3 000 HUF

16772.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF