Entz Géza - Gerő László: A Balaton környék műemlékei. Bp., 1958, Képző... https://www.darabanth.com/de/490-Fernauktion/490.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~1000066/Entz-Geza-Gero-Laszlo-A-Balaton-kornyek-muemlekei-Bp-1958-Kepzomuveszeti-Alap-175plus1-pplus~II3362086
3362086
17028
490
Ships Balaton
Beschreibung: Entz Géza - Gerő László: A Balaton környék műemlékei. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap, 175+(1) p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
: bt