14177.
Beendet 490. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
1965 E. Szűcs: ,,Hatszögletű kemence aerodinamikája barnaszén égetésekor", orosz nyelvű tanulmány (kandidátusi értekezés) beragasztott ábrákkal, fotókkal, kissé sérült egészvászon-kötésben, 138 p.