3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Peter Kelly, Art of era, Meiklejohn Graphics, Covent Garden London. Üvegre készül art deco nyomat, feltehetően XX. sz. vége, kopásnyomokkal, kissé vakitos, fakeretben, 38x27,5 cm