https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 617
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3347641
16024
490
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Kezek. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3347547
16025
490
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3347640
16026
490
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Portrék. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3347638
16027
490
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Gyökérforma. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3347635
16028
490
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): A teremőr. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39x27,5 cm 3347634
16029
490
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Bohóc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3347552
16030
490
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Folyókanyar. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3347554
16031
490
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Tekintet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3347561
16032
490
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Reminiscentia. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3292236
16033
490
0
600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Templomtorony. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2964556
16034
490
0
3200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: 11 db nagy méretű jelzett művészfotó részben kartonon, közte sérült, 30x19 cm és 40x30 cm közötti méretben
Das Lot is nicht erreichbar
3365557
16035
490
0
6000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1941 Muray Miklós (korábban Mandl Miklós, később Nicholas Muray) (1892-1965) magyar - amerikai fényképész, fotóművész és olimpiai kardvívó felvétele (Frida és a papagájok), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse