https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 617
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3289496
16012
490
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely a műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3278583
16013
490
0
6000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Vidarény Iván (1887-1982): Virágszál (1959) vintage fotó nagyítás 39x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3262509
16014
490
0
600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Aranybánya reggel. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29x39 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3329625
16015
490
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Ölelés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3329620
16016
490
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Lépcső. Fotó, papír, , hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3247943
16017
490
0
500
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Révész- Fotó, papír, jelzett vintage alkotás. jelzett,40x28 cm kiállítás pecséttel
Das Lot is nicht erreichbar
3292244
16018
490
0
800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Nénike. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 38x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3311471
16019
490
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Avar. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3311473
16020
490
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): A maszk. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39.5x29,5 cm 3311475
16021
490
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Házsor. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 24.5x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3329628
16022
490
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Tünődés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3262499
16023
490
0
400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Alakok. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 39x15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse