Foto

Zahl der Lose: 617

16012.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vidarény Iván (1887-1982): Virágszál (1959) vintage fotó nagyítás 39x30 cm
16013.

Rufpreis:
6 000 HUF

16014.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

G. Szántó András (1937-2002): Ölelés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
16015.

Rufpreis:
1 800 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Lépcső. Fotó, papír, , hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
16016.

Rufpreis:
1 800 HUF

16017.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

16018.

Rufpreis:
800 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Avar. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x28 cm
16019.

Rufpreis:
1 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): A maszk. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 39.5x29,5 cm
16020.

Rufpreis:
1 000 HUF

16021.

Rufpreis:
1 000 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Tünődés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm
16022.

Rufpreis:
1 400 HUF

G. Szántó András (1937-2002): Alakok. Fotó, papír, kartonra kasírozva, hátoldalán pecséttel jelzett, 39x15,5 cm
16023.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF