16524.
Beendet 490. Fernauktion
Foto
5 000 HUF
cca 1900 Újpest(?), Dr. Seligmann Jenő sebész és szülészorvos rendelőjének, ill. Dr. Boros Mór ügyvéd irodájának otthont adó épület egy utcasarkon, kartonra kasírozott fotó, kissé kopott, a karton sarka sérült, 11,5x15,5 cm, karton: 20x25 cm