Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

cca 1950-1960 Gólya III. hidraulikus gépkocsi daru. Gyártja: Általános Gép és Műanyag Ktsz. Műszaki leírás és karbantartási utasítás. Gépelt kézirat, beragasztott fotókkal, ábrákkal. Egészvászon-kötésben, 47 p.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk