A bánya. A magyar bányászat és bányaszakoktatás története s a magyar bányavidékek népszerű ismertetése. Szerk.: Horváth László, és Bodry László. Sopron, 1937, Székely és Társa, 266+71 p.+ 8 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés.