Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 38

19242.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lukovich István és Mecseki Attila: A vívás oktatásának általános módszertana és mechanikája. Bp., 1967, Sport. Kiadói papírkötés. Megjelent 1750 példányban.
19243.

Rufpreis:
2 800 HUF

1957-1958 Kajak - Kenu IV. évf. 4. sz., 1958. július; III. évf. 1. sz.
19244.

Rufpreis:
1 600 HUF

Doros György: A sport etikája és lélektana. (Hat tanulmány). Bp., 1943, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 232 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb ázásnyomokkal, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
19245.

Rufpreis:
1 400 HUF

Népiskolai testnevelési rádióelőadások és tanítások. Második sorozat. Különlenyomat a Testnevelés c. szakközlönyből. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára LIV. köt. Bp., 1933, Országos Testnevelési Tanács, 97 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19246.

Rufpreis:
1 400 HUF

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése. 1875-1896. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 804+4 p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Haranghy Jenő könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19247.

Rufpreis:
2 800 HUF

1949 Sporvezető, 1949. március 15., 1. szám, 16 p.
19248.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

4 db harcművészet, küzdősport szakkönyv (egy magyar, három német nyelvű): Kelemen István: Ju-jutsu. A modern önvédelem útja. (Bp., 1983), Sportpropaganda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, a gerincen kisebb sérülésekkel, kissé hullámos lapokkal. + A. Glucker: Jiu-Jitsu und Judo. Selbstverteidigung ohne Waffen und sportlicher Zweikampf. Stuttgart, 1963, Franckh'sche Verlagshandlung. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven.Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos borítóval. + Alfred Hasemeier: Judo-Lehrgang.; Judo-Kampftechnik. Stuttgart, 1967-1969, Franckh'sche Verlagshandlung. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
19249.

Rufpreis:
1 400 HUF

Franck, Arnold: Das Bilderbuch des Skiläufers. 284 kinematografische Bilder vom Skilauf mit Erläuterungen und einer Einführung in eine neue Bewegungs-Fotografie. Hamburg, 1932, Gebrüder Enoch Verlag, XV+(1)+128 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
19250.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az erő műhelyében. Testépítő ABC. A szerző, Fekete Ferenc (1935-2017) a honi testépítés egyik alapítója, az IFBB Világszövetség életműdíjasa által DEDIKÁLT példány. [Bp., 1988.], HungariaSport. 3., bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19251.

Rufpreis:
1 200 HUF

19252.

Rufpreis:
1 000 HUF

Voellmy, Erwin: Schachtaktik. Viertel Teil: Uebergänge. Basel, 1930, Heinrich Majer, 136 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, néhány lapon kisebb lapszéli sérüléssel.
19253.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF