Steiniczer Ede: Szűz Mária virágos kertje vagyis a keresztény élet legfontosabb erényei Mária példája nyomán. Üdvös májushavi olvasmány. Szeged, 1898, Endrényi Lajos, 6+294 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval.