Szent Biblia azaz: Istennek Ó és Új Testamentomában fogaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordította: Károli Gáspár. Bp., 1921, Brit és Külföldi Biblia-Társulat, (Uránia-ny.), 822+6+276 p.+4 t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a borító szélein sérülésekkel.