Fr. Petri Mariae Gazzaniga: Praelectiones Theologicae II. De Trinitate et de Creatione. Tom II. Vindobonae 1777. Trattner. XII. 615 p. (9). Aranyozott gerincű egészbőr kötésben borító sérült