Tausend und eine Nacht. Eine Auswahl morgenländischer. Märchen für die Jugend. Bearbeitet von Hans Fraungruber. Stuttgart, [1922], Loewes Verlag Ferdinand Carl, 1 (színes) t.+ 2 sztl. lev.+ 272 p.+ 8 (színes) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.