Vadászati útmutató. A vadászat ismereteinek könyve. X. (jubiláris) évf... https://www.darabanth.com/de/490-Fernauktion/490.0/Bucher/Bucher-Jagd~1000082/Vadaszati-utmutato-A-vadaszat-ismereteinek-konyve-X-jubilaris-evfolyam-1933-1934-Szerk-~II3365625
3365625
20070
490
Books: Hunting
Beschreibung: Vadászati útmutató. A vadászat ismereteinek könyve. X. (jubiláris) évfolyam. 1933-1934. Szerk.: Nagy László. Bp., (1933.), Orsz. Közp. Községi Nyomda Rt.-ny.,294+1 p. + 14 sztl. lev. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
: nk