Bücher: Bahn. Lokomotive

Zahl der Lose: 9

Piko Modellbahn Pálya-tervrajzok. Sonneberg, ,PIKO, 96 p. Kiadói papírkötés.
20370.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Halas György: Vörös lámpák az utolsó kocsin. Vasúthistória Könyvek. Bp., 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 244p + 38 t. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés.
20371.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Vasúti lexikon. Főszerk.: Urbán Lajos. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés, gazdag képanyaggal 858p. Megjelent 5350 példányban.
20372.

Rufpreis:
2 000 HUF

1980 Közúti Villamosvasutak F1. számú jelzési utasítás Közdok, 51p. Néhány bejegyzéssel Nyl kötésben
20373.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzési utasítás a Fővárosi Helyi Érdekű Vasút részére. Bp., 1950., Fővárosi Helyiérdekű Vasút K. V., 104 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20374.

Rufpreis:
2 400 HUF

VOGE vasutasok zsebkönyve az 1940 évre. Bp., (1940.), Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 409 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
20375.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vasúthistória évkönyv 2001. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 2001, MÁV. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, foltos kiadói papír védőborítóban.
20376.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vasúthistória évkönyv 2002. Főszerk.: Dr. Kerkápoly Endre. Szerk.: Mezei István. Bp., 2002, MÁV. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászon és papírborítóval, és foltos lapokkal, dohos, megviselt állapotban.
20377.

Rufpreis:
2 000 HUF

Klaus Gerlach: Modellbahn-Handbuch. Berlin, 1966, Transpress VEB Verlag für Verkehrswesen. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé hullámos lapokkal.
20378.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF