Halas György: Vörös lámpák az utolsó kocsin. Vasúthistória Könyvek. Bp., 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 244p + 38 t. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés.
Jelzési utasítás a Fővárosi Helyi Érdekű Vasút részére. Bp., 1950., Fővárosi Helyiérdekű Vasút K. V., 104 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
VOGE vasutasok zsebkönyve az 1940 évre. Bp., (1940.), Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 409 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
Klaus Gerlach: Modellbahn-Handbuch. Berlin, 1966, Transpress VEB Verlag für Verkehrswesen. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé hullámos lapokkal.