6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1891, Franklin, 308 p. Negyedik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott bőrkötés, festett lapélekkel, a gerincen kis kopásnyomokkal, ajándékozási bejegyzéssel, jó állapotban