Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Thaly Kálmán: Régi magyar vitézi énekek és elegyes dalok. XVI-ik, XVII-ik és XVIII-ik századbeli eredeti kéziratokból és régi szétszórt nyomtatványokból egybegyüjté s jegyzetekkel ellátta: - -. I. köt. Toldalék: A bujdosó Balassa Bálintnak két eddigelé ismeretlen költeménye. Pest, 1864, Lauffer Vilmos, 6+436 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, régi bélyegzéssel és bejegyzésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk