3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Móricz Zsigmond: Erdély. - - történelmi regénytrilógiája. Tündérkert, A nagyfejedelem, A nap árnyéka. Bp., 1935, Athenaeum, 904 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos hátsó szennylappal.