2 000 HUF
Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors [Ágai Adolf] előszavával; Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Szigethy István és Vadász Miklós kétszázötvenhárom eredeti rajzával. Gyoma, 1926, Kner, 367+(1) p. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói sérült félvászon kötés. Pálfy kölcsönkönyvtár ex librissel