1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Croiset Maurice: A görög eposz története. Ford.: Kempf József. Bp., 1897., MTA, XLVIII+352 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, foltos elülső szennylappal, ceruzás aláhúzásokkal.