20759.
Beendet 490. Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
A Franklin kézi lexikona. I-III. köt. [Teljes]. Bp., 1911-1912, Franklin-Társulat, VI p.+ 1 sztl. lev.+ 1020 (hasábszámozás)+ 1 sztl. lev.+ 41 t. (ebbÅ‘l 6 szÃnes); 2 sztl. lev.+ 956 (hasábszámozás)+ 1 sztl. lev.+ 50 t. (ebbÅ‘l 8 szÃnes); 2 sztl. lev.+ 976 (hasábszámozás)+ 1 sztl. lev.+ 33 t. (ebbÅ‘l 4 szÃnes). Kiadói aranyozott gerincű, szecessziós félvászon-kötés, változó állapotban, a borÃtókon foltokkal, kopásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány kijáró lappal, az egyik kötet sérült gerinccel.