Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

3 db német nyelvű könyv: [Heine, Heinrich]: Heines Briefe. Ausgewählt und eingeleitet von Hugo Bieber. Berlin, 1914, Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen sérülésekkel, belül jó állapotban. + Blei, Franz: In Memoriam Oscar Wilde. Herausgegeben von - - . Leipzig, 1905, Insel-Verlag. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal. + Heinrich, Gustav: Deutsche Verslehre. Zunächst für höhere Lehranstalten. Bp., 1878, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk