Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

3 db könyv: Mikszáth Kálmán: Beszterce ostroma. Mikszáth Kálmán Munkái. Új Sorozat. Bp., é.n., Révai, 2 sztl. lev.+ 291+(1) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Herczeg Ferenc: Simon Zsuzsa. / Idegenek között. (A nevelőnő naplója.) Herczeg Ferenc Munkái Gyűjteményes Díszkiadás VIII. köt. Bp., 1925, Singer és Wolfner, 168 p.; 106+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Komáromi János: Az ősdiák. Komáromi János Munkái Gyűjteményes Kiadás II. köt. Bp., [1930], Genius, 342 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a hátsó borítón kis sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg