Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

2 db könyv: Gárdonyi Géza: Magyar dicsőség. Képek a magyar történelemből. Biczó András rajzaival. Bp., [1939], Dante, 86+(2) p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, részben szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal. + Blaskó Mária: Országúton. Elbeszélések és életképek. Bp., [1930], szerzői kiadás, 157+(3) p. Első kiadás. A borító Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés, javított, viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg