1919 Thalia szinházi és irodalmi szemle I. évf. 2. sz. Szerk.: Timár József. Benne Rozványi Vilmos az 1919. január 27-én elhunyt Ady Endréről megemlékező írásával. Bp., Helios-ny., 65-128 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.