60 000 HUF
162,60 EUR, 187,50 USD
12 röpirat. II. évf. VIII., IX., X., XII. füzet és III. évf. I-XII. füzet (komplett évf.). Bp., 1882-83, k.n.. 428 p. Istóczy Győző (1842?1915) politikus, országgyűlési képviselő, az Országos Antiszemita Párt alapítója által szerkesztett antiszemita folyóirat össz. 17 lapszáma, amely a tiszaeszlári per idején jelent meg. Későbbi aranyozott gerincű félvászon-kötésben, sérült gerinccel, márványozott lapélekkel, első lap kissé laza és címkével leragasztott bélyegzővel, két lap széle részben szöveget is érintő sérüléssel, utolsó lap alja vágott és tintafoltos. Ritka!