4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
May, Karl: ,,Weihnacht!" Karl May's gesammelte Reiseerzählungen Band XXIV. Freiburg im Breisgau, é.n. (cca 1900), Friedrich Ernst Fehsenfeld, 2 sztl. lev.+ 623+(1) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval, egyébként jó állapotban.