Zsolnay váza pár gazdag bogyómintával díszítve. cca 19. sz. vége, jelz... https://www.darabanth.com/de/489-Fernauktion/489.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500012/Zsolnay-vaza-par-gazdag-bogyomintaval-diszitve-cca-19-sz-vege-jelzett-kis-restauralassal-m-~II3338078
3338078
11418
489
24000
Beschreibung: Zsolnay váza pár gazdag bogyómintával díszítve. cca 19. sz. vége, jelzett, kis restaurálással, m: 23,5 cm
: nagy_andras