Kroó György: Bartók Béla színpadi művei. Bp., 1962, Zeneműkiadó. 294+2... https://www.darabanth.com/de/489-Fernauktion/489.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Musik-Noten-Instrumenten~1000013/Kroo-Gyorgy-Bartok-Bela-szinpadi-muvei-Bp-1962-Zenemukiado-294plus2-p-Megjelent-2700~II3356829
3356829
17095
489
2200
Music, Musical notes, Instruments
Beschreibung: Kroó György: Bartók Béla színpadi művei. Bp., 1962, Zeneműkiadó. 294+2 p. Megjelent 2700 példányban. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
: nk