13580.
Beendet 489. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
10 000 HUF
cca 1926-32 Szolnoki MÁV Sportegyesület kerékpáros szakosztályának jegyzőkönyvei, részletes beszámolók országos és megyei versenyekről, díjazottak neveivel, balesetekről, kuriózumokról (pl. 1 kg csokoládé díjként), szakosztály vezetőinek autográf aláírásaival, össz. 44 kézzel írt lapon. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinc ragasztószalaggal javítva, sérült borítóval, laza kötéssel, néhány kevés lap kissé sérül és kissé foltos.