Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

cca 1926-32 Szolnoki MÁV Sportegyesület kerékpáros szakosztályának jegyzőkönyvei, részletes beszámolók országos és megyei versenyekről, díjazottak neveivel, balesetekről, kuriózumokról (pl. 1 kg csokoládé díjként), szakosztály vezetőinek autográf aláírásaival, össz. 44 kézzel írt lapon. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinc ragasztószalaggal javítva, sérült borítóval, laza kötéssel, néhány kevés lap kissé sérül és kissé foltos.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg