Ezüst(Ag) aranyozott mintás kígyó nyaklánc és karkötő szett, jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/489-Fernauktion/489.0/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~2000026/EzustAg-aranyozott-mintas-kigyo-nyaklanc-es-karkoto-szett-jelzett-h-43-es-20-cm-netto-41-3-g~II3355365
3355365
22069
489
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Ezüst(Ag) aranyozott mintás kígyó nyaklánc és karkötő szett, jelzett, h: 43 és 20 cm, nettó: 41,3 g
: nk