10981.
Beendet 489. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,33 EUR, 23,44 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Pipacsmező. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 24×34,5 cm