11010.
Beendet 489. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Korabeli, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Blattner Gyula budapesti képkeretező korabeli címkéjén autográf feliratával. 30×40 cm