Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Vade Mecum sive Libellus Precum. Ad usum praecipue Juventutis Studiosae Accommodatus. Collegit et edidit P. Conradus Effinger. Editio nova. Einsidlae, Novo-Eboraci, Cincinnati et St. Ludovici,1878., Fratrum Caroli et Nicolai Benziger, 2 t.+VIII+9-512 p. Latin nyelven. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk