Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 245

Bondor Vilmos: A Mikó-rejtély. Mikó Zoltán és Raoul Wallenberg kapcsolata a magyar ellenállásban (1944-1945). Bp., 1995, Püski. Kiadói papírkötés.
19510.

Rufpreis:
1 200 HUF

Saláta Kálmán: Fejezetek a Független Kisgazda Párt 1945-ös küzdelméből. Sajtó alá rendezte és a bev. írta: Csicsery-Rónay István. Washington,1989,Occidantal Press. Kiadói papírkötések.
19511.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ertsey Attila: Jellem és asztrológia. Emberismereti ABC. 1989, Libro. Kiadói papírkötés.
19512.

Rufpreis:
1 600 HUF

prof. Elisabeta Hurezeanu: Istoria moderná a Romániei (Románia modern történelme). Bukarest, é.n., kissé kopott félvászon kötés, kihajtható térképmellékletekkel, román nyelven.
19513.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karol Mórawski: Józef Bem. Biblioteczka historyczna. Warszawa, 1975, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. / In Polish language. Paperback.
19514.

Rufpreis:
2 000 HUF

19516.

Rufpreis:
800 HUF

Izsák Lajos: A koalíció évei Magyarországon 1944-1948. Az Én Világom. Bp., 1986, Kozmosz. Kiadói papírkötés.
19517.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eisler János: Kis könyv a szent koronáról. DEDIKÁLT! Bp., 2013., Cédrus Művészeti Alapítvány - Napkút. Kiadói papírkötés.
19518.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balázs Péter: Magyarország levéltárai. Bp., 1983. Műszaki. 391p.. Kiadói papírkötés, kissé sérült és részben javított gerinccel.
19519.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hugh Sidey: John F. Kennedy, President. New York, 1964, Crest Books, 400 p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, az előzéklapon bejegyzésekkel.
19520.

Rufpreis:
1 800 HUF

Földy János - Balassa Imre: Világostól Josephstadtig. 1849-1856. Földy János naplótöredékeiből közreadta Balassa Imre. Bp, 1939, Kir. Magy. Egyetemi Ny., 323+(1) p. Számos egészoldalas rajzzal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
19521.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kövér György: Losonczy Géza 1917-1957. A szerző, Kövér György (1949-) történész, egyetemi tanár, az MTA rendes tagja által DEDIKÁLT! Bp., 1998, 1956-os Intézet. Fekete-fehér képekkel, fényképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19522.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF