Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 245
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3355882
19498
489
Books: History
Patay László: A Tisza-család szakácskönyve. 2001, Püski, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, a Tisza-család leszármazottja által dedikált. 3358932
19499
489
Books: History
Carlo Cerri (Szerk.): La resistenza a Piacenza dall'avvento del fascismo alla Liberazione. DEDIKÁLT példány! /With the autograph signature of Carlo Cerri. Roma, 1985, Ediesse. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
3355098
19500
489
Books: History
Svachulay Sándor: Repülőéletem. A repülő ember 4. köt. Bp., [1942], Magyar Repülő Sajtóvállalat - Stádium Sajtóvállalat, 295+(1) p.+ 12 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
3192636
19501
489
Books: History
Budapest 1956 - le prix de la liberté. Le regard de Jean-Pierre Pedrazzini photographe a? Paris match. / Budapest 1956 - A szabadság ára. Jean-Pierre Pedrazzini a Paris Match fényképészének látószöge. Bp., 2006., Francia Intézet - Francia Nagykövetség - Paris Match. Gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 3252015
19502
489
Books: History
Praznovszky Bence - Praznovszky Mihály: Menyői Tolvay Ferenc égrendelete 1710. Salgótarján, 1995, Nógrád Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
3356964
19503
489
Books: History
Benedek Elek: A magyar történelem nagyjai. Széchenyi István gróf Bp., 1914, Athenaeum. Kiadói, festett, félvászon kötésben 152p. kis kopással 3357855
19504
489
Books: History
3216312
19505
489
Books: History
Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, ÁKV-Maecenas. Színes képtáblákkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Reprint. 3048799
19506
489
Books: History
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Budapest, 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
3188395
19507
489
Books: History
Ürögdi György: A régi Róma. A szerző, Ürögdi György (1904 - 1987.) történész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés
3360361
19508
489
Books: History
C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1975, Gondolat, egészvászon kötés, kissé sérült papírborítóval.
3221170
19509
489
Books: History
Gheorghe Georgescu-Buzău: Bălcescu. Ford.: Jakab Ernő, Beke György, Vajda Béla. Bukarest, 1957, Állami Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 1550 példányban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF