Ecsedi István: Karacs Ferenc térképmetsző élete és művei (1770-1838). Debrecen, 1912. Debrecen sz. kir. város könyvnyomdavállalata. 1 t. (dupla oldalas címkép) + 127 + [1] p. + 5 térkép (négy kihajtható). Egyetlen kiadás. A szerző által Haranghy Jenő (1894-1951) grafikusnak dedikált példány. Félvászon kötésben.