10840.
Beendet 488. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel, 1930-40 körül: Lány portré. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 33x23,5 cm