Jelzés nélkül, XIX. sz. eleje-közepe: Előkelő férfi portréja. Akvarell... https://www.darabanth.com/de/488-Fernauktion/488.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~2/Jelzes-nelkul-XIX-sz-eleje-kozepe-Elokelo-ferfi-portreja-Akvarell-papir-Uvegezett~II3336602
3336602
10742
488
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül, XIX. sz. eleje-közepe: Előkelő férfi portréja. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. Kisebb lapszéli szakadásokkal. 22x17 cm.
: nagy_andras