10921.
Beendet 488. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Jelzés nélkül: Vízparti táj (Szárkúpok). Olaj, karton. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 23×33 cm