Jelzés nélkül: Vízparti táj. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sé... https://www.darabanth.com/de/488-Fernauktion/488.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~2/Jelzes-nelkul-Vizparti-taj-Pasztell-papir-Dekorativ-uvegezett-serult-fakeretben-20x34-cm~II3350257
3350257
10891
488
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000 HUF 10,84 EUR , 12,50 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Vízparti táj. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 20x34 cm
: nagy_andras