Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3329939
21118
488
3276851
21119
488
Viz Zoltán: Újabb költemények. 1898, Szerdahelyi János. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
3345076
21120
488
Habsburg Ottó: Így láttam... 1990-1991-1992. Budapest, 1992, Vörösváry. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval.
3349603
21121
488
Mészáros Gyula: Török költők. Bp., 1910., Franklin, 208 o. Kiadói papírkötés.
3352960
21122
488
Ruffy Péter: Bujdosó nyelvemlékeink. A tihanyi alapítólevéltől a bori noteszig. Bp., 1977, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, benne cikkekkel, jó állapotban. 3352931
21123
488
Mokcsay Zoltán Szól a tárogató. Bp. (1936) Pantheon. 232p. Első kiadás! 232p. Kiadói papírkötésben, enyhén foltos borító 3304011
21124
488
Erős Kinga 2 műve. Mind a kettő, a szerző, Erős Kinga (1977-) kritikus, szerkesztő által DEDIKÁLT példány!: A belső szobához.; Szavakban lobog. Írók az 1956-os forradalomban.; Bp., 2013-2019, Orpheusz. Kiadói kartonált papírkötés.
3303261
21125
488
900
Karácsonyi könyv 1934. A magyar könyv barátainak hálája jeléül fölajánlja a Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Bp., 1934, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, laza, sérült kötéssel, a borító részben elvált a könyvtesttől, az elülső borító sarkán gyűrődésnyommal.
3302802
21126
488
900
Vendel-Mohay Lajosné: "Áll a régi ház még..." Babits Mihály szülőháza. A szerző, Vendel-Mohay Lajosné Luca (1923-1993) irodalomtörténész által ALÁÍRT, dátumozott példány. Szekszárd, 1974, Balogh Ádám Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. 3353379
21127
488
M. Recht Márta: Mit kössek Délelöttre, délutánra, estére. Bp., 1947 Új Idők Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, 112p. 3352383
21128
488
3351591
21129
488
Zola, Emile: Madeleine Férat. Fordította: Pongrácz Árpád. Bp., 1920. Világirodalom Kiadóvállalat. Világirodalom könyvtár 6. kötet. 201p.+8p. Félvászon kötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF